2020 - nové kurzy a školení

Sváteční čas Vánoc a Nového roku je již za námi a všichni jsme se vrátili k našim běžným činnostem. A s novým rokem vždy přichází něco nového. Je tomu tak i u nás a jako každoročně jsme pro vás připravili novinky v kurzech a akcích.


Mezi novinky patří Školení BOZP pro zaměstnance na stavbě. Jak název napovídá, mohou ho využít stavební firmy, ale také OSVČ. Účastníci tak získají potřebné znalosti pro bezpečnou práci na stavbě, a to včetně odborných znalostí.

Dokumentace BOZP – také nový kurz pro vedoucí zaměstnance nebo pověřené osoby v BOZP, vás seznámí nejen s povinnou dokumentací, naučí vás ji připravit a používat. Vše samozřejmě praktickou formou.

V požární ochraně najdete, mimo jiné, nový kurz Preventivní prohlídky PO určený pro ty, kteří je provádějí. Dozví se, jak je správně provádět a zaznamenat a také něco navíc…

Novinkou je také kurz s volitelným termínem – Školení PO a BOZP pro zaměstnance. Firmy, které k nám posílají větší počet svých zaměstnanců tak mají nyní možnost si přímo zvolit termín konání, aby jim co nevíce vyhovoval.  Jen připomínám, že i tento kurz je hodně propojen s praktickou výukou a jak někteří účastníci říkají, je možné ho označit za zážitkový.

A pokračujeme s kurzy a akcemi, které si drží váš zájem – obsluha motorových pil, křovinořezů, výškové práce, školení řidičů referentů a podobně.

V průběhu roku jistě najdete i další novinky, sledujte naše webové stránky...

Podívejte se sami zde a vyberte si.

 

Těšíme se na vás.