25 let. To už je dlouhá doba. Čtvrtstoletí práce, získávání zkušeností, spolupráce s vámi. 


Ten čas ale letí... Stále živě vidím začátky v Přestanovském areálu, kde jsme začínali ve vymrzlých prostorách.             Ano, tehdy ještě byly zimy s opravdovým mrazem a než se prostory vyhřály plynovými topidly, bylo dopoledne v plném proudu. A s ním i práce, takže nám vlastně ani nestačilo být zima.

Po čase jsme se přesunuli blíže, na ústeckou Žižkovku. To už nás bylo trochu více. A více bylo i zákazníků, kteří nám věřili a my se jim tak snažili nabídnout stále větší rozsah služeb. Cestou široké nabídky jsme se rozhodli jít jako první, a i když máme dnes hodně následovníků, netrápí nás to, ale naopak těší. Ostatně služby rozšiřujeme stále, vždy však pouze v oblasti PO a BOZP. I proto jsme byli jedním ze zakládajících členů Profesní komory požární ochrany a náš kolega stanul na několik let v jejím čele.

Areál v Drážďanské – třetí a tentokrát vlastní působiště, nám umožnil další rozvoj a přinesl nové nápady. Vybudovali jsme zde Školicí centrum PO a BOZP, první v ČR s odbornými učebnami a trenažéry, které přispívají ke kvalitnějším a zajímavějším školením. Možná i proto jsme v roce 2014 získali první cenu Czech Investu – podnikatelský projekt roku. 

Novinky, zkvalitňující naše služby, včetně školení a odborných kurzů, připravujeme stále. Budou i v novém roce 2020.     Ale to si již můžete přečíst sami v jiné rubrice.

Zvládnout úspěšně celé čtvrtstoletí by se nepodařilo bez našich zaměstnanců. Každý z nich přispěl svou prací k dalšímu rozvoji společnosti a jsme jim za to vděčni. Dlouholeté snažení nás všech by však bylo marné, nebýt našich zákazníků. Děkujeme tedy vám, našim zákazníkům. 

Děkujeme za věrnost, důvěru i kritiku. Vaše spokojenost nás nabíjí a současně zavazuje nezůstat stát a stále                   se zdokonalovat. I v budoucnu tu pro vás budeme, vždyť jsme vlastně ještě mladí 

Vaše Požární služby Ústí n.L. spol. s r.o.