Kurzy

Prázdniny se pomalu blíží ke svému konci, vracíme se z dovolených. Plni letních zážitků rovnýma nohama tak naskakujeme do pracovního procesu. Změnil se nám denní rytmus, jsme opět vystaveni stresu a naše pracoviště je pro nás plné nebezpečí, na které jsme během dovolené rádi zapomněli. Je proto ten správný čas, připomenout si všechna pravidla bezpečnosti práce a požární ochrany.


Proto i my, se začátkem školního roku, opět zahajujeme naše pravidelné kurzy, speciálně zaměřené na různé typy prací, profesí i odborných funkcí v BOZP a PO. Tyto kurzy jsou připraveny přesně dle témat a hlavně, jsou vedeny praktickou formou. Kromě teoretické výuky je součástí každého kurzu i praktická část, kdy si teoretické znalosti můžete vyzkoušet v praxi. Nesetkáte se tedy se všeobecným povídáním, ale skutečně a prakticky vás připravíme na vaši práci, dozvíte se novinky v oboru a osobně si vše vyzkoušíte v našich speciálních učebnách. 

Pokud se chcete některého z našich kurzů zúčastnit, stačí si jej vyhledat na našich webových stránkách a přihlásit se. A pokud kurz nenajdete, nevěšte hlavu a spojte se s námi, rádi vám připravíme kurz na míru.