• PO a BOZP u podnikajících osob (OSVČ)

  Také podnikatelé musí plnit povinnosti v oblasti BOZP a PO. Náš odborný kurz je připraven je s nimi seznámit a pomoci zvládnout celu řadu možných úskalí.

   

 • Preventivní prohlídky PO

  Kurz je určen pro všechny zaměstnance (včetně těch vedoucích), kteří mají ve firmě na starosti požární ochranu. Dozví se, co vše je třeba kontrolovat, na co zaměřit svou pozornost a snížit tak riziko vzniku požáru. Vhodné zejména pro firmy bez zvýšeného požárního nebezpečí. Kurz je vhodný také pro podnikající fyzické osoby, kteří si PO zajišťují sami.

 • Preventista PO

  Kurz je odbornou přípravou preventisty PO a je určen pro zaměstnance, kteří vykonávají tuto funkci. V rámci odborné přípravy se seznámí se základními povinnostmi v oblasti PO a naučí se zvládat vše potřebné pro výkon své funkce. Vhodné zejména pro firmy se zvýšeným požárním nebezpečím a s vysokým požárním nebezpečím.

 • Preventivní požární hlídka - odborná příprava

  Kurz je odbornou přípravou zaměstnanců zařazených do preventivních požárních hlídek a je určen pro zaměstnance, kteří vykonávají tuto funkci. V rámci odborné přípravy se seznámí se základními povinnostmi v oblasti PO a naučí se zvládat vše potřebné pro výkon své funkce. Určeno pro firmy se zvýšeným požárním nebezpečím a s vysokým požárním nebezpečím.

 • Školení PO a BOZP pro zaměstnance

  Školení je určeno pro zaměstnance malých firem (ne pro stavební!).

  Nevíte si rady se školením svých zaměstnanců? Nechcete se školením zabývat? Právě pro vás je určeno toto školení, které připravíme na míru vaší firmě.